*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x

Гарантія

Договір Пропоновані можливості


Цей договір є публічною офертою (на підставі статті 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України) і  містить всі істотні умови організації купівлі-продажу віддаленим способом, то тобто через інтернет-магазин.

Відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину, є факт натискання посилання "Оформити замовлення", "Залишити заявку" або "Купити в один клік" і оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди - Договору оферти.


Гарантія заміни товару або повне повернення грошей


Ми гарантуємо швидку заміну товару або повне повернення грошей у разі виробничий брак. Ця гарантія поширюється на всі товари, представлені в нашому магазині.

Незважаючи на те, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, інтимні товари належної якості обміну та поверненню не підлягають, ми обов'язково безкоштовно замінимо неякісне або браковане виріб на подібний або повернемо Вам гроші.

У разі, якщо Вам не підійшов за будь-якої причини або не сподобався колір, запах, розмір або будь-який інший параметр білизни або секс іграшки, такий товар належної якості обміну та поверненню не підлягає.


Гарантія анонімності

Ми гарантуємо конфіденційність всіх переданих нам під час замовлення даних.

При будь-якому варіанті оплати і доставки всі надані дані, а також характер товару жодним чином не буде розголошено. Навіть коли ми дзвонимо і домовляємося про доставку по телефону, то ми просто говоримо, що Вас турбують з приводу інтернет замовлення.

Ви можете бути впевнені, що ніхто з працівників пошти або служби доставки не здогадається який товар знаходиться в упаковці.

Товар Ви отримуєте в непрозорій упаковці,  без будь-яких позначок або логотипів виробника або магазину . В якості відправника зазначено приватна особа.