*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Інтерактивна секс-машина для чоловіків Kiiroo Keon Kombo Set із мастурбатором

  • Модель: SO4498
  • Наявність: На складі

Чим же така унікальна секс-машина для чоловіків Kiiroo Keon? По-перше, звичайно, конструкцією, яка відрізняється міцністю та зручністю захоплення – її легко тримати завдяки інтуїтивно зрозумілим виїмкам для пальців. По-друге, своїми можливостями: девайс готовий принести вам задоволення безліччю способів.


Як автоматичний мастурбатор із ручним керуванням. Для цього потрібно увімкнути пристрій та сусідньою кнопкою перевести в режим мануального керування. Тепер можна насолоджуватися щільним охопленням мастурбатора, регульованої інтенсивністю (кнопки + і -) і амплітудою фрикцій, що встановлюється (глибиною захоплення пеніса, кнопки <і>). Світлодіодний індикатор відображатиме вибраний рівень.

Як автоматичний мастурбатор з керуванням через смартфон. Для цього потрібно завантажити програму Feel Connect (є для Android та iOs) та синхронізувати з ним свій Keon. У ньому з'явиться доступ до додаткових функцій: тут можна вибирати інтенсивність стимуляції, а також зону: основу пеніса, середину, голівку або кілька зон одночасно. Також у додатку можна знайти відповіді на часті запитання та поставити свій.

Для повного кайфу під інтерактивне відео для дорослих! Необхідно зайти на один із сайтів з інтерактивним контентом (сертифікати на пробний безкоштовний період є в комплекті), зареєструвати Keon і підключитися за кілька хвилин. Ви зможете насолоджуватися високоякісними відеороликами, у тому числі з оглядом на 360° (з окулярами віртуальної реальності), почуваючи себе повноцінним учасником! Адже рухи мастурбатора будуть точно повторювати те, що відбувається на екрані, будь то оральний секс, вагінальний або хендджоб. Підходить для використання з 3D-окулярами.

Ваш Keon можна синхронізувати онлайн з іншими продуктами KIIROO і з'єднатися з партнеркою або партнером в єдиному ритмі незалежно від відстані.

Просто використовуйте мастурбатор без блоку керування, коли вам потрібно щось круте та компактне. Завдяки кришці, що щільно закривається, його легко взяти з собою в будь-яку поїздку, просто поклавши в сумку, навіть без спеціального чохла або боксу!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Інтерактивна секс-машина для чоловіків Kiiroo Keon Kombo Set із мастурбатором