*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Інтерактивний набір мастурбатор + стимулятор точки G Kiiroo Onyx+ та Pearl 2 Couple Set Purple

  • Модель: SO4501
  • Наявність: На складі

Секс без кордонів і близькість без перешкод - тепер насолоджуватися один одним в єдиному ритмі можна в будь-якому місці нашої планети і на відстані один від одного! Пропонуємо купити інтерактивний набір мастурбатор + стимулятор точки G Kiiroo Onyx + and Pearl 2 Couple Set - неймовірно потужний, функціональний та зручний мастурбатор плюс найтехнологічніший вібратор для точки G, які працюють як синхронно, так і окремо. Суперінтенсивна дія у форматі звичайного мастурбатора/вібратор, максимально точний відгук на інтерактивне відео та повна синхронізація один з одним для задоволення вдвох на будь-якій відстані! І це вже не кажучи про трендовий зовнішній вигляд!


В комплект входить дві повноцінні інтерактивні іграшки від Kiiroo. Кожна здатна працювати повністю індивідуально (в мануальному режимі або синхронно з інтерактивним відео), а також у зв'язці один з одним, точно повторюючи рухи того, хто зараз контролює налаштування. Мастурбатор Kiiroo Onyx+ із суперпотужним мотором змушує стискатися 10 кілець, розташованих по всій довжині мастурбатора, та створює ефект реальних фрикцій під час гарячого сексу. Використовуй свій Kiiroo Onyx+ так, як тобі заманеться саме сьогодні:


в ручному режимі: перемикай однією кнопкою варіанти рухів (їх 5) і свайпай по сенсорній панелі вгору або вниз, щоб зменшити або збільшити інтенсивність дії;

з твоїми улюбленими порноакторками: заходь на feelxvideos.com (разом з мастурбатором ти отримаєш цілий місяць безкоштовного доступу до інтерактивного відео!), Pornhub або інші сайти з розділом "інтерактивні іграшки", синхронізуй свій гаджет з сайтом і кайфуй від того, що буде кожен рух актриси на своєму члені!

разом з Kiroo Pearl 2, де б його власниця не знаходилася: мастурбатор відгукуватиметься на кожну дію з нею - або навпаки, ти зможеш задавати ритм та інтенсивність вібрацій її іграшки, просто включивши свій мастурбатор і насолоджуючись на повну.

Зверніть увагу: для роботи в ручному режимі має горіти фіолетовий індикатор, а для синхронізації з іграшками або відео – блакитний. Режими перемикаються коротким натисканням кнопки Power.


KIIROO Pearl 2 - це досконалий, найбільш технологічний у світі вібратор точки G, розроблений для задоволення найінтимніших потреб. Підключіть свій вібратор до Kiiroo Onyx+, та насолоджуйтесь сексом на будь-якій відстані. Процес можете контролювати ви, і тоді іграшка вашого партнера буде повторювати ваші рухи та налаштування. Або можете віддати контроль партнеру та просто насолоджуватися.


Вібратор працює і самостійно: інтенсивність налаштовується однією сенсорною кнопкою. Доступно 5 режимів: низький, середній, високий, повільна пульсація та швидка пульсація.


Тільки уявіть, що ви зможете випробувати з такими можливостями! Займайтеся вашим найкращим сексом на відстані і поринайте у світ своїх фантазій, які стали реальністю. Щоб мати доступ до всіх функцій Kiiroo Onyx+ та Kiroo Pearl 2, необхідно встановити на смартфон програму Feel Connect для Android або iOs.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Інтерактивний набір мастурбатор + стимулятор точки G Kiiroo Onyx+ та Pearl 2 Couple Set Purple