*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Pink

  • Модель: SO7675
  • Наявність: На складі

Представляємо найтехнологічніший вібратор для точки G, спеціально розроблений для задоволення найпотаємніших бажань. Радимо купити інтерактивний вібратор точки G Kiiroo Pearl 2, і ви здивуєтеся його неймовірним можливостям: грайте соло або з партнером - вбудований сенсор може передати всі дії на вібратор, а також прийнятий їх від інших подібних пристроїв на будь-якій відстані on-line. П'ять режимів вібрації допоможуть знайти свій ритм.


Все, про що ви навіть не наважувалися мріяти, тепер частина реальності. Підключіть свій вібратор до іншого Kiiroo Pearl 2 або мастурбатора Kiiroo, та насолоджуйтесь сексом на будь-якій відстані. Процес можете контролювати ви, і тоді іграшка вашого партнера буде повторювати ваші рухи та налаштування. Або можете віддати контроль партнеру та просто насолоджуватися.


Крім того, можна використовувати вібратор та самостійно, налаштовуючи інтенсивність однією сенсорною кнопкою. Доступно 5 режимів: низький, середній, високий, повільна пульсація та швидка пульсація.


Тільки уявіть, що ви зможете випробувати з такими можливостями! Займайтеся вашим найкращим сексом на відстані і поринайте у світ своїх фантазій, які стали реальністю.


KIIROO Pearl 2 - це досконалий, найбільш технологічний у світі вібратор точки G, розроблений для задоволення ваших найінтимніших потреб.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Інтерактивний вібростимулятор точки G Kiiroo Pearl 3 Pink