*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Мастурбатор Fleshlight Girls: Stoya - Destroya

  • Виробник: FleshLight
  • Модель: F14667
  • Наявність: На складі

Здається, що ця красуня подобається всім. Серед порнозірок Fleshlight вона має найдовше ім'я – Стоя (Stoya). Тепер вона увічнена у формі мастурабтора Fleshlight із серії Дівчатка Флешлайт, так що тепер ми всі можемо насолоджуватися нею у себе вдома!
Усередині цього мастурбатора на Вас чекає ексклюзивна текстура Destroya. Назва текстури Destroya настільки ж унікальна і дивовижна, як сама Stoya. Ця текстура сповнена різних камер і міні-текстур для більшої насолоди. Ніколи ще Fleshlight не пропонував такого поєднання чіткості та інтенсивності тонких нюансів різних текстур. Спершу три маленькі кільця вибоїн, а потім купол задоволення з гострих виступів, які дадуть вам 360 градусів неперевершеного блаженства. Наступна камера починається з невеликого ряду зубів та іклів. І, нарешті, ряд великих вибоїн, а в кінці тунель із суперребристою поверхнею. Але це ще не все! Вхідний отвір з точністю повторює вагину порно актриси.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Мастурбатор Fleshlight Girls: Stoya - Destroya