*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Мастурбатор Tenga Premium Air Flow Cup

  • Виробник: Satisfyer
  • Модель: SO5115
  • Наявність: На складі

Отримайте найвище задоволення преміум-класу! Пропонуємо купити мастурбатор Tenga Premium Air Flow Cup - нове слово серед мастурбаторів! Внутрішній рукав має особливу спіральну конструкцію з 24 повітряними камерами, які створюють додатковий тиск на пеніс під час введення та руху. Складна текстура з багатьма реберцями, сферами і опуклостями різних форм забезпечує фантастичні ласки кожного міліметра члена.


У всій лінійці Premium використано потовщений еластомер (в 1,5 рази!), а всі опуклості збільшені.


Ускладнений внутрішній малюнок і використання повітря для додаткової стимуляції мастурбатора Tenga Premium Air Flow Cup дозволяє йому дарувати справді особливу ласку. Як це працює? Внутрішній рукав виготовлений з лопатями зовні, які при введенні пеніса блокують вихід повітря. Таким чином створюються повітряні камери, вони ніжно натискають на член, створюючи дуже незвичайні відчуття.


 Мастурбатор Tenga Premium Air Flow Cup - це:


незвичайні відчуття не тільки від впливу внутрішньої текстури, а й за рахунок 24 повітряних камер;


унікальна внутрішня текстура: чергування вужчих і широких камер, безліч ребер, сфер і опуклостей різної форми, розміщених по всій площі мастурбатора;


ефект вакууму з отвором контролю;


механізм Smooth Pad, який не тільки забезпечує повну герметичність та дозволяє уникнути протікання мастила, але й автоматично розподіляє мастило по всьому мастурбатору при введенні;


в 1,5 рази товстіший еластомер порівняно зі стандартним


мастурбатором для ще більш реалістичного занурення у світ задоволень!


Мастурбатор Tenga Premium Air Flow Cup з можливістю регулювати інтенсивність впливу готовий до використання одразу після покупки – він уже містить усередині лубрикант. Лубрикант розташований у спеціальних резервуарах у мастурбаторі, дозволяючи зберігати вхід у Tenga Premium Air Flow Cup вологим та слизьким. Видаліть упаковку, відкрийте кришку та насолоджуйтесь за повною програмою!


Мастурбатор призначений для одноразового використання. При неодноразовому використанні не забудьте про презерватив та додатковий лубрикант.


Японська компанія Tenga створює та виготовляє високотехнологічні маструбатори, які пройшли жорстке тестування в Японії та США. Лубрикант сертифікований токсикологічною оцінкою Директиви ЄС 76/768/EEC.


Упаковка виконана в кобальтово-золотих відтінках, що наголошує на винятковості серії!


Склад лубриканта: Water, Glycerin, Propylene glycol, Peg-40 hydrogenated castor oil, Sodium polyacrylate, Phenoxyethanol, Cyclopentasiloxane, Hydroxyethylcellulose, Methylparaben, Hydroxypropyl cyclodextrin, Iodopropy.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Мастурбатор Tenga Premium Air Flow Cup