*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Мастурбатор Tenga Spinner 06 Brick

  • Виробник: Tenga
  • Модель: SO4300
  • Наявність: На складі

Пропонуємо купити мастурбатор Tenga Spinner Brick, який подарує вам нові відчуття. Такого ви ще точно не куштували! Особлива спіральна конструкція всередині мастурбатора Go for a Spin буде прокручуватися навколо вашого члена при кожному русі вгору-вниз, особливо стимулюючи кожну чутливу точку. Неймовірний оргазм вам забезпечено!


Нова технологія – спіральний механізм Go for a Spin – це те, що здатне здивувати навіть знавців Tenga. Усередині у Spinner той самий матеріал від Tenga з багатим рельєфом. Чим інтенсивніше і швидше ви рухатимете мастурбатор, тим сильніше він закручуватиметься, приводячи вас на вершини блаженства.


Мастурбатор Tenga Spinner Brick – це відчутний стиск та інтенсивна стимуляція з першої секунди використання. Пружна спіраль щільно охоплюватиме член і стимулюватиме його навіть при невеликому русі. Мастурбатор розтягується по довжині та трохи по ширині. Текстура внутрішньої частини додає відчуття: опуклі грані будуть приємно натискати на пеніс. Порадуйте себе напрочуд яскравими та неземними відчуттями з Tenga Spinner Brick! Використовувати мастурбатор необхідно зі змащенням на водній основі.


Характеристики: Твердість Lv3, Стимуляція Lv5, Діаметр Lv3.


У комплект входить пробник лубриканта об'ємом 7 мл.


Іграшка легко миється прямо під струменем води. Кожен мастурбатор індивідуально упакований.


Габарити іграшки: 45 45 130 мм.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Мастурбатор Tenga Spinner 06 Brick