*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Смарт-тренажер Кегеля Magic Motion Kegel Rejuve

  • Виробник: Magic Motion
  • Модель: SO3114
  • Наявність: На складі

Пропонуємо купити тренажер Кегеля Magic Motion Kegel Rejuve - чудовий пристрій для тренувань м'язів тазового дна, які будуть не тільки ефективні, але й принесуть вам чимало приємних моментів завдяки ніжній низькочастотній вібрації тренажера, а також симпатичному додатку, заняття в якому нагадують цікаву гру. Декілька рівнів складності, які ви проходитимете поступово, і підказки російською зроблять тренування простими і приємними, а детальна статистика допоможе відстежити прогрес.


Тренажер Кегеля невеликий, із зручним кінчиком для вилучення. Дуже м'який силікон та обтічна форма роблять процес введення простим та комфортним. Для початку тренувань гаджет необхідно синхронізувати зі смартфоном. Як це зробити?


Завантажте програму Magic Kegel (доступно для iOs та Android)

Увімкніть пристрій 2-секундним натисканням на кнопку, зачекайте, поки засвітиться індикатор.

Відкрийте програму та дозвольте їй доступ до Bluetooth, синхронізуйте з тренажером.

Заходьте в розділ "тренування" та стартуйте!

При натисканні на старт ви побачите детальну інструкцію для першого тренування, після чого отримаєте перше завдання. Стискайте та розтискайте тренажер внутрішніми вагінальними м'язами і стежте за пташкою: чим сильніше ви стискаєте, тим вище вона підлетить! Крім того, тренування супроводжується голосовими підказками російською мовою (можна відключити) та вібрацією тренажера.


Тренування розбиті на два рівні: початковий (5 ступенів) та для досвідчених користувачів (5 ступенів). Через 3 місяці тренувань відкривається додатковий рівень Lina із можливістю заробляти медалі. Режими підлаштовуються індивідуально, залежно від прогресу, і історія тренувань зберігається у додатку.


У додатку передбачена статистика, з якої ви дізнаєтеся, як довго змогли утримувати напругу м'язів, який рівень вашої витривалості та прогрес здатності контролювати м'язи тазового дна. Доступна функція нагадувань про тренування у встановлений час.


Це абсолютно новий продукт Magic Motio, який поєднує високу функціональність, персоналізованість процесу та анатомічно вірну форму для найкращих результатів. Регулярні тренування дозволяють зміцнити м'язи тазового дна, покращити сексуальне життя та вирішити післяпологові проблеми. Крім того, вправи Кегеля - відмінний спосіб підтримувати внутрішні м'язи в тонусі навіть при сидячому способі життя.


Тренажер покритий безшовним медичним силіконом та водонепроникний. У комплекті – USB-кабель для заряджання. Будьте уважні: максимальна сила струму становить 0,5 А та напруга 5 В.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Смарт-тренажер Кегеля Magic Motion Kegel Rejuve