*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Number One на батарейках

  • Виробник: Satisfyer
  • Модель: SO1644
  • Наявність: На складі

Друге покоління Next Generation вакуумних кліторальних стимуляторів Satisfyer1 отримало оновлений ергономічний дизайн і потужніший мотор. Приємним бонусом стало зниження рівня шуму у процесі використання. Дана модель є інноваційною секс-іграшкою для безконтактної стимуляції клітора. Залежно від переваг, можна вибрати з 11 режимів інтенсивності той, який подарує максимальну насолоду.


Для того, щоб насолодитися дією цієї іграшки, достатньо оголити клітор і покласти на нього голівку таким чином, щоб клітор знаходився всередині поглиблення. Включаєте стимулятор клітора Satisfyer 1 і отримуєте задоволення від легкого посмоктування, що призводить до бурхливих оргазмів. Досить коротким натисканням серед 11 режимів інтенсивності вибрати необхідний за допомогою кнопки на корпусі іграшки.


Герметичний корпус дозволяє використовувати стимулятор у воді, отримуючи інтенсивнішу пульсацію. Також легко очистити його після використання.


Вакуумний кліторальний стимулятор працює від двох батарей ААА, тому його можна використовувати там, де цього хочеться, навіть далеко від цивілізації.


Девайс подарує ні на що не схожі відчуття безконтактної дії на чутливі ерогенні зони жіночого тіла.


Потужний, зручний та компактний вакуумний стимулятор клітора Satisfyer 1 стане чудовим провідником у світ яскравих еротичних переживань та феєричних оргазмів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Number One на батарейках