*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вакуумный вибратор KissToy Polly Plus Violet

  • Виробник: Satisfyer
  • Модель: SO4958
  • Наявність: Нет в наличии

Пропонуємо купити вакуумний вібратор KisToy Polly Plus – компактний та універсальний, він задовольнить найвищі вимоги! Одна його сторона - це потужний вакуумний стимулятор з трьома рівнями інтенсивності, друга - крутий вібратор, що працює в 10 різних режимах, ніжних до неймовірно глибоких. Він керується лише однією кнопкою! Лаконічне та функціональне рішення і для поїздок, і для приємного проведення часу вдома, і для розкішних прелюдій у парі.
Компактний універсальний вібратор, який завжди підлаштовується під настрій! Вакуумний вібратор KisToy Polly Plus є чудовою двосторонньою іграшкою. Зокрема, це:

неймовірно зручна конфігурація: його зручно утримувати і за частину, що вводиться, і за головку, він не ковзає і добре лежить в руці;


бархатистий приємний на дотик силікон абсолютно безпечний і довговічний;


потужний вакуум з регулюванням інтенсивності (3 рівні): розтруб щільно прилягає до найніжніших місць і захоплює перлинку для захоплюючої стимуляції;


глибока вібрація частини, що вводиться: цілих 10 режимів (3 рівні рівної вібрації і 7 ритмічних патернів);


просте керування однією кнопкою: один натиск включає вакуум, подвійне - вібрацію;


до 120 хвилин роботи!
Привабливий і функціональний вакуумний вібратор KisToy Polly Plus може стати подарунком, що запам'ятовується! У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вакуумний вібратор KissToy Polly Plus Violet