*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вакуумный вибратор Kisstoy Tina Mini Violet

  • Виробник: KISSTOY
  • Модель: SO4953
  • Наявність: На складі

Пропонуємо купити вакуумний вібратор KisToy Tina Mini для неймовірних подвійних оргазмів від одночасної стимуляції клітора та точки G! Втім завдяки гнучкому дизайну ви можете використовувати його тільки для вакуумної стимуляції клітора. 3 режими високочастотного вакууму та 10 режимів вібрації створюють безліч варіацій для незабутнього досвіду! Потужний та тихий, він подарує вам найкращі оргазми.
Мультифункціональний вакуумний вібратор KisToy Tina Mini - це компактніша і трохи спрощена версія популярного вібратора KisToy Tina. Він дозволяє стимулювати одночасно клітор і точку G і отримувати неймовірний подвійний оргазм, а також пестити тільки клітор без введення вібратора всередину. Це можливо завдяки дуже гнучкій частині, що вводиться, яку можна використовувати як ручку для кліторального стимулятора. А потім просто поверніть її на місце та вводіть вібратор усередину!

ідеальна форма для стимуляції зсередини і зовні плюс кругові ребра на частині, що вводиться, щоб посилити відчуття;


10 режимів потужної вібрації, перемикаються 1 натисканням кнопки;


3 режими інтенсивної вакуумної стимуляції клітора;


частина, що вводиться, легко гнеться в будь-який бік для правильного розташування іграшки всередині і використання її тільки для стимуляції клітора;


вакуум та вібрація можуть працювати одночасно, стимулюючи і клітор, і точку G для неймовірних дабл-оргазмів;


працюватиме до 190 хвилин!


магнітна зарядка у комплекті.
Просте керування двома кнопками – для вакууму та вібрації – робить використання вакуумного вібратора KisToy Tina Mini особливо приємним та зручним! Красивий сучасний дизайн і трендовий колір роблять цей вібратор справжнім витвором мистецтва. Запакований у шикарну стильну коробку, тому він може стати чудовим подарунком.
Вібратор працює дуже тихо, незважаючи на потужний двигун. У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вакуумний вібратор Kisstoy Tina Mini Violet