*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вібратор-кролик Svakom Aylin, пульсуюча область для точки G

  • Модель: SO6995
  • Наявність: На складі

Максимально сучасний дизайн, глибокі вібрації та потужна пульсація на кінчику ствола – все це вібратор-кролик Svakom Aylin. Вишуканий синій колір, бархатистий на дотик силікон і просте управління з карколомною швидкістю наближають цей новий девайс від Svakom до бестселерів бренду. Svakom Aylin неймовірно радує своїх власниць ергономічно вигнутим стволом з пульсуючим кінчиком для максимально ефективної стимуляції точки G і гнучким відростком кліторальним з добре відчутними на кліторі опуклостями. Магнітна зарядка максимально розширює межі уяви та дозволяє прекрасній половині людства насолоджуватися оргазмічним задоволенням навіть під час водних процедур.


Особливості вібратора-кроля Svakom Aylin:


Ергономічна форма. Вигнутий стовбур для точного попадання та максимального впливу на точку G та гнучкий відросток з опуклостями для додаткового кліторального задоволення.


5 режимів вібрації та 5 рівнів інтенсивності для кожного. Кожна жінка зможе підібрати для себе ідеальну вібросилу.


Пульсації у голівці. Підсилюють відчуття від вібрації та роблять ваше задоволення максимальним. Точка G скаже вам спасибі!


Просте трикнопкове керування. При утримуванні середньої кнопки вібратор вмикається і починають працювати одночасно і ствол, і відросток. Подвійне коротке натискання цієї ж кнопки вимикає ствол і залишає роботу лише відростка. Щоб переключити режими вібрації, необхідно двічі коротко натиснути одну зі стрілок. Короткий одинарний натиск кнопок зі стрілками перемикає інтенсивність вібрації в стовбурі та відростку. У відростку є і рівні, і ритмічні вібрації, а в стовбурі лише рівні вібрації без малюнків. Пульсація в головці працює одночасно з вібрацією та прискорюється у міру перемикання режимів.


Неймовірно м'який силікон. Ця фішка Svakom вже гідно оцінена у всьому світі і продовжує радувати жінок в Aylin.


Ступінь водонепроникності - IPX7. Вібратор-кролик оснащений магнітною зарядкою, завдяки чому не боїться занурення у воду на глибину до 1 метра. Aylin може супроводжувати вас у всіх ваших водних процедурах.


Купуйте вібратор-кролик Svakom Aylin і розширте свій інтимний досвід з пульсуючим всередині вас задоволенням!


 


Характеристики вібратора-кроля Svakom Aylin:


Розміри: загальна довжина - 21,5 см; довжина, що вводиться - 13 см; діаметр стовбура – 3,3 см; довжина відростка - 6,5 см; ширина відростка - 2,7 см; товщина - 2 см.


Маса продукту: 183 г.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вібратор-кролик Svakom Aylin, пульсуюча область для точки G