*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вибратор-кролик с вращением ствола и вакуумной стимуляцией KissToy Katy Max

  • Виробник: KISSTOY
  • Модель: SO4952
  • Наявність: На складі

Пропонуємо купити вібратор-кролик з обертанням стовбура та вакуумною стимуляцією Kistoy Katy Max – це справжній майстер задоволення на повну котушку! У нього є функція вібрації для потужної стимуляції точки G, ствол, що обертається, для абсолютно неповторних відчуттів усередині, а також відросток з вакуумною стимуляцією клітора. З таким набором функцій нудьгувати не доведеться! 9 режимів вібрації та по 3 режими для обертання та вакууму – все керується окремо, щоб можна було включати будь-яку кількість функцій одночасно.
Зручний і ергономічний вібратор з відмінним набором функцій для різної стимуляції ерогенних зон! Вібратор-кролик із обертанням стовбура та вакуумною стимуляцією Kistoy Katy Max – це інноваційна іграшка, яка поєднує в собі як звичні режими, так і незвичайніші, щоб довести вас до неймовірного піку! Kistoy Katy Max підкорить вас:

приємною формою із виділеною головкою;


ніжним силіконом та частково м'яким стовбуром та головкою;


9 режимами тихої, але глибокої вібрації, від рівних та делікатних до потужних та ритмічних;


3 рівнями інтенсивності вакууму: ніжний, більш чутливий та максимально інтенсивний;


3 швидкостями обертання ствола: верхня частина вібратора обертається, стимулюючи точку G та створюючи незвичайні відчуття;


комфортним та простим керуванням 3 кнопками: вкл/викл (вона ж відповідає за вібрацію ствола), керування вібрацією та вакуумом;


стильне оформлення і вібратора, і коробки.
Супер приємні відчуття гарантовані! Ви зможете комбінувати функції, включаючи їх по одній, дві чи три відразу, і отримувати щоразу нові емоції. Вібратор-кролик з обертанням стовбура та вакуумною стимуляцією Kistoy Katy Max працює до 60 хвилин. На зарядку потрібно 150 хвилин. У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вібратор-кролик з обертанням стовбура та вакуумною стимуляцією KissToy Katy Max