*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вибратор-кролик с вакуумной стимуляцией и вращающимся стволом Kistoy A-King Max White

  • Виробник: KISSTOY
  • Модель: SO4957
  • Наявність: На складі

Бажаєте нових відчуттів? Пропонуємо купити вібратор-кролик вакуумною стимуляцією і стволом, що обертається, Kistoy A-King Max, в якому до стандартного набору (стимуляція точки G і клітора) додана додаткова функція — рухи ствола, що обертаються, вгору-вниз (по спіралі). Неймовірні відчуття! 9 режимів вібрації, 3 варіанти вакуумної стимуляції клітора (від ніжної до потужної) та 3 швидкості обертання ствола - функції можна комбінувати або включати по одній. Такого напруження емоцій ви не відчуєте з жодним іншим вібратором! Вібратор оснащений LED-екраном, на якому відображаються режими та рівень заряду батареї.
Потрійна стимуляція для потрійного насолоди! Вібратор-кролик вакуумною стимуляцією і стволом, що обертається Kistoy A-King Max - це:

шикарний дизайн з ергономічною рукояткою та спіральними ребрами на стовбурі для додаткової стимуляції;


3 мотори з автономним управлінням для різних типів задоволення: вібрації стовбура, спіральне обертання стовбура і вакуумна стимуляція клітора;


9 режимів глибокої вібрації, серед яких є і ніжна дія, і потужна стимуляція;


3 рівні інтенсивності вакууму, від делікатного до інтенсивного;


3 швидкості обертання ствола: головка повертається навколо своєї осі, одночасно висуваючись вперед на ~2-3 см для фантастичної кругової стимуляції;


просте управління 4-ма кнопками: вкл/викл, вібрації ствола, вібрації відростка та обертання ствола;


чіткий LED-екран, на якому відображаються режими та рівень заряду батареї;


круто виглядає і вібратор, та упаковка.
Вібратор-кролик вакуумною стимуляцією і стволом, що обертається Kistoy A-King Max дозволяє комбінувати функції, включаючи тільки одну з них, дві або відразу три. Працюватиме до 90 хвилин, після чого його потрібно буде зарядити протягом 210 хвилин. У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вібратор-кролик з вакуумною стимуляцією і стволом, що обертається Kistoy A-King Max White