*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Вібратор на палець Love To Love Tickle me - BLACK ONYX перезаряджається, 3 варіанти використання

  • Модель: SO5093
  • Наявність: На складі

Вібратор, від якого буквально тремтять пальці! Пропонуємо купити вібратор Love To Love Tickle me — ніжну іграшку для двох або одного. Він може пестити чутливі зони своїм гнучким язичком, а може перетворити звичайний палець на ще одну секс-іграшку! Просто просмикніть палець в отвір, і відчуйте, як він почне вібрувати. Крім того, віброкуль легко витягується і може використовуватися для цілеспрямованої стимуляції клітора, сосків та інших чутливих зон. Цілих 16 режимів вібрації, водостійкість та можливість зарядки роблять цей вібратор практично ідеальною іграшкою!


Вібратор на палець Love To Love Tickle me являє собою потужну вібропулю, що перезаряджається, з м'яким силіконовим чохлом зверху. Вібратор можна використовувати трьома способами:


Як вібратор для імітації ласк язичком: просто утримуйте його за нижню частину, включайте, а силіконовий гнучкий язичок тремтітиме у вибраному ритмі та пестити будь-які ерогенні зони!

Як вібратор на палець: візьміть його, як на зображенні на коробці, і перетворите свій палець на джерело задоволення, що вібрує! Можна вводити всередину чи стимулювати зовнішні зони. Використовуйте тільки палець або разом з вібруючим "язичком" для подвійного задоволення!

Як вібропулю для особливо інтенсивної та цілеспрямованої стимуляції: звужений кінчик плюс потужний мотор створять максимальну еротичну напругу! Спробуйте на сосках, кліторі або його пенісі та яєчках.

Вібратор працює в 16 режимах, від ніжної та рівної вібрації до ритмічної та потужної. Режими перемикаються однією кнопкою. Перезаряджається (у комплекті магнітний кабель для зарядки), працюватиме до 1 години. Загальна довжина вібратора 13,5 см, максимальна товщина 1,3 см. Довжина кулі 8,5 см, діаметр 1,7 см. Куля щільно фіксується всередині вібратора і точно не випаде в процесі.


Підходить для ласок чутливих зон і в нього, і в неї, ідеальний для прелюдії або для того, щоб внести різноманітність до інтимних відносин. І, звичайно, вібратор на палець Love To Love Tickle me дозволить шикарно провести час і на самоті: грати з ним можна нескінченно, чергуючи всі три способи використання та вигадуючи свої!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Вібратор на палець Love To Love Tickle me - BLACK ONYX перезаряджається, 3 варіанти використання