*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Войти

корзина

поиск
x
+

Вибратор-пульсатор KissToy Katy Pro

  • Производитель: KISSTOY
  • Модель: SO4951
  • Наличие: В наличии

Вібрація чи пульсація? Краще і те, й інше, і можна водночас! Все можливо, якщо купити вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro із трьома моторами. Один відповідає за вібрацію ствола (9 режимів), інший - за його пульсацію (також 9 режимів), а третій за вібрацію відростка для стимуляції клітора (3 рівні інтенсивності). Причому працювати мотори можуть як кожен окремо, так і всі одночасно - найширші можливості для захоплюючих експериментів!
Тим, хто любить отримувати все й одразу, точно сподобається вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro, тому що з його допомогою можна відчути різні відчуття. До того ж його дизайн продуманий таким чином, щоб точно потрапляти на найчутливіші зони. Вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro це:

приємна форма з вираженою головкою та додатковими стимулюючими ребрами по колу та вздовж стовбура, плюс звужена частина відростка для суперспрямованої стимуляції клітора;


пружний і гнучкий стовбур, а також гнучко приєднаний кліторальний відросток для максимально точної стимуляції;


відразу 3 мотори з індивідуальним керуванням;


9 режимів вібрації ствола, від помірної до дуже інтенсивної;


9 варіантів пульсації середньої інтенсивності з різним ритмічним малюнком;


3 рівні інтенсивності вібрації відростка (вібрація рівна);


просте керування трьома кнопками: вкл/викл (вона відповідає за вібрацію стовбура), управління вібрацією відростка і пульсацією стовбура;


тиха робота;


стильне оформлення і вібратора та коробки.
Такий вібратор здатний здивувати! А вже порадує він вас точно, адже він слухняно виконає всі ваші примхи, і буде приносити задоволення до 60 хвилин поспіль. На зарядку потрібно 150 хвилин. У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

Написать отзыв

Внимание: HTML не переведен!
0/5

Правила написания отзывов

Вы можете оставить свой отзыв или задать нам вопрос о товаре. Все отзывы модерируются администраторами. Благодарим Вас за проявленный интерес к данному продукту.

Теги: Вибратор-пульсатор KissToy Katy Pro