*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

пошук
x
+

Виброяйцо Rianne S: Pulsy Playball Deep Purple

  • Виробник: Rianne S
  • Модель: SO3882
  • Наявність: Нет в наличии

Шукаєте максимально сучасну та цікаву іграшку? Тоді рекомендуємо купити віброяйце RIANNE S - Pulsy Playball - справжню знахідку, яку можна використовувати відразу трьома способами: як віброяйце, як кліторальний вібратор і для одночасної внутрішньої та зовнішньої стимуляції. 10 режимів роботи та управління як за допомогою кнопки, так і з пульта управління відкриють широкі горизонти для реалізації фантазій.
Це віброяйце допоможе отримати максимум задоволення! 10 режимів глибокої вібрації доступні як у самому яйці, так і в пульті керування, що одночасно працює як кліторальний вібратор. Отже, іграшку можна використовувати трьома способами:

тільки віброяйце: невелике (довжина 7 см і діаметр 3 см) і гладке, яйце легко вводиться всередину та витягується за допомогою надійного литого шнура; вібрує в 10 варіантах (3 рівних вібрації та 7 ритмічних малюнків), режими перемикаються як за допомогою кнопки на яйці, так і пультом дистанційного керування.


тільки пульт дистанційного керування / кліторальний стимулятор: в пульт вбудований потужний мотор, що вібрує в 10 режимах, таких же, як і віброяйце. Його дизайн із чіткими гранями дозволяє точково впливати на клітор та інші ерогенні зони (наприклад, соски).


віброяйце і пульт-стимулятор одночасно - якщо хочеться відчути максимум відчуттів і всередині, і зовні!
Крім того, іграшку можна використовувати і двом дівчатам одночасно: у однієї буде пульт, у другої віброяйце, що допоможе досягти фантастичної кульмінації обом. Віброяйце водонепроникне. Кабель для заряджання в комплекті.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5

Правила написання відгуків

Ви можете залишити свій відгук або задати нам питання про товар. Всі відгуки модеруються адміністраторами. Дякуємо Вам за проявлений інтерес до даного продукту.

Теги: Віброяйце Rianne S: Pulsy Playball Deep Purple